İngiltere’de bulunan Ankara Anlaşmalı arkadaşlar için 18 ayda Part-Time MBA Programı

/, Genel, Pınar Çimen/İngiltere’de bulunan Ankara Anlaşmalı arkadaşlar için 18 ayda Part-Time MBA Programı

İngiltere’de bulunan Ankara Anlaşmalı arkadaşlar için 18 ayda Part-Time MBA Programı

Bugünkü konumuz daha çok bu ülkede Ankara Anlaşmalı olarak ya da çalışma vizesi ile bulunanlara veya Türkiye’de olup yoğun iş temposu yanında İngiltere’de MBA yapma fırsatı yakalamak isteyenlere yönelik dünyanın en büyük finansal, kültürel ve tarihi başkentlerinden birinde, Londra’nın kalbinde bir eğitim imkânı sunmak.

Herhangi bir nedenle İngiltere’de bulunuyor olabilirsiniz ya da Türkiye’de olup İngiltere vizeniz hali hazırda var olabilir ve tüm bu koşullara birlikte İngiltere’de bir MBA programı tamamlamak istiyor olabilirsiniz. Ancak buna bir türlü vakit bulamıyorum çünkü hali hazırda zaten çok yoğun çalışıyorum, işten nasıl izin alacağım ya da maliyeti çok fazladır şimdi gibi düşünceleriniz olabilir. University of Wales Trinity Saint David Part-time MBA programı işte tam size göre. Neden mi, çünkü işinizden uzaklaşmanız gerekmiyor ve sadece 6 haftada bir 3 günlük blok ders programı ile 18 ayda University of Wales Trinity Saint David MBA mezunu olabiliyorsunuz.

Global olarak kabul edilen bir İngiltere MBA derecesine sahip olmak, Avrupa’daki en büyük MBA sağlayıcılarından birisinde eğitiminizi tamamlamak, 70.000’den fazla online materyale erişim elde etmek ve bu programa katılarak 100’den fazla ülkeden 10.000’den fazla öğrencinin katıldığı küresel bir topluluğun parçası olmak istiyorsanız işte detaylar:

 • Programın Adı: University of Wales Trinity Saint David Part-time MBA
 • Programın süresi 18 aydır
 • Eğitim günleri her 6 hafta da bir Cuma, Cumartesi ve Pazar olacak şekilde 3 gündür.
 • Eğitim sonunda University of Wales, Trinity Saint Davids (British Master Degree) MBA diplomasi
 • Toplam ücret £4950
 • Katılımcıların hepsi iş hayatında çalışan, profesyonel kisilerdir.

Eğitim süreçleri:

 • 7 modül + Tez olacak şekilde eğitiminiz şekillenmektedir, 7 modülün suresi 1 yıl olup, mezuniyet tezi ise son 6 aydır. (Toplam 18 aylık eğitim suresi)
 • Programın bir diğer özelliği ise IELTS zorunluluğunun olmamasıdır. (Upper-intermediate ve üzeri bir İngilizceniz var ise bu durumda rahatlıkla kabul alabilirsiniz)
 • Programda ki modüllerinizin notlandırılması Assignment(projeler) ile yapılacak olup, sınava tabi tutulmayacaksınızdır.

Zorunlu modüller:

 1. 1. Managing Human Capital and Entrepreneurship
 2. Marketing Management
 3. Financial Analysis and Management
 4. Strategic Management
 5. Research Methodologies

Seçmeli dersler (iki tanesi seçilmelidir):

 1. 1. International Marketing Management
 2. Corporate Finance
 3. International Business

Bitirme projesi

 1. 1. Integrated Case Study
 2. Business Development Proposal
 3. Dissertation

Bu programa başlangıç tarihleri Şubat, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim ve Kasım aylarıdır.  Bu programa talep yoğun olduğundan ve dünyanın dört bir yanından profesyonelleri kabul ettiğinden öğrencilerin, kurs başlama tarihinden önce bizlere başvurmaları önerilir.

Programa kayıt olabilmeniz için gereken belgeler ise şunlardır;

 1. British English School Başvuru Formu.
 2. Pasaport ve vizeniz
 3. Yüksek Lisans eğitimi öncesinde ki almış olduğunuz eğitimlerin belgeleri: Üniversite diplomasi ve transkripti. Bu belgeler İngilizce çevirileri ile birlikte sunulmalıdır.
 4. Referans Mektubu.

Öğrenciyi tanıyan birisinin yazmış olması gerekmektedir. Bu kişiler akademik ya da iş yerlerinden olabilirler. Ayrıca iş tecrübesi mektubu.

Eğer İngiltere’de iseniz ve Ankara anlaşması dosyanıza İngiltere’de tamamladığınız bir MBA diploması eklemek istiyorsanız, ya da Türkiye’de iseniz ve İngiltere’den bir MBA diplomasını sadece 6 kere 3 günlüğüne İngiltere’ye gelerek tamamlamak istiyorsanız mutlaka bu programa kaydolmanızı öneririm.

Size özel her türlü eğitim ihtiyaçlarınız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Pınar Çimen

Eğitim Danışmanı

British English School
info@BritishEnglishSchool.co.uk
+44746 909 7686
WhatsApp: +90532 727 4075

By | 2018-05-03T17:00:57+01:00 April 16th, 2018|Eğitim, Genel, Pınar Çimen|0 Comments

About the Author: