Biz kimiz

/Biz kimiz
Biz kimiz 2021-09-06T17:18:20+01:00

BizbizeLondon.com, Birleşik Krallık’taki Türk toplumunun faydalanabileceği geniş kapsamlı ilk iş ve yaşam portalı olarak 2017’de kurulmuştur. Vizyonunu, Birleşik Krallık’taki Türk toplumunu Türkçe konuşan bireyleri her alanda bir araya getirmek, iş sahiplerinin, şirketlerin ve en önemlisi Türkçe konuşan bireylerin birbirleri ile etkileşimini, yardımlaşmasını ve işbirliğini sağlamak üzerine kuran BizbizeLondon, 2021’de daha yüksek bir enerji, yeni içerik ve özellikleri ile çalışmasına devam etmektedir.

Ekibimiz, Birleşik Krallık’ta uzun yıllar yaşamış, iş hayatı ve sosyal hayatın birçok farklı alanında aktif olarak rol almış, toplumsal bütünlüğe ve yardımlaşma kültürüne önem veren bireylerden oluşmaktadır. 

Vizyonumuz, Birleşik Krallık’taki Türk toplumunu ve Türkçe konuşan bireylerin birbirleri ile etkileşimini artırmak; hayatın farklı alanlarından, bambaşka hikayelerin içinden gelmiş her türlü bireyin bir başvuru kaynağı, bir destek noktası olarak görebileceği, dilerse katkı sunabileceği zemini oluşturmaktır. 

Misyonumuz, tüm kullanıcılarımızın rahatlıkla ve zorlanmadan aradıkları bilgiyi güvenilir şekilde bulabilecekleri, diğer kullanıcılarla huzur içinde ve yapıcı iletişim kurabilecekleri, gerektiğinde sorularına cevap veya ihtiyaçlarına yardım arayabilecekleri bir ortamı, altyapıyı oluşturmak ve korumaktır.