Finans Uzmani

/Finans Uzmani
Finans Uzmani 2018-02-06T22:33:32+00:00

Tülay Dündar bankacilik ve finans sektoründe 28 yillik bir kariyer geçmişine sahiptir. Lisans derecesini ODTÜ Ekonomi Bölümü’nde, Yüksek Lisans’ini British Council Bursu ile London City University Cass Business School’da tamamlamiştir. Vakıfbank’ta Uluslararası ve Yatırım Bankacılığı alanlarında 15 sene yönetici olarak çaliötiktan sonra çok uluslu bir şirket olan Cisco Systems’da 6 yıl Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde tedarikci finansmani (vendor financing) alanlarında yöneticilik yapmiştir. Sonrasinda yine çok uluslu bir şirket olan Brightsar’da Finansal Servisler alanında görev almiştir. 2015 yilinda İngiltere’ye yerleşerek Finans ve Telekom şirketlerine danişmanlik hizmetleri vermeye baslamiştir.

İşletme kredileri, Finansal ve Operasyonel kiralama, Ticari Gayrimenkul Kredileri, Fatura Finansmani gibi her türlü Ticaret ve KOBİ finansman türlerinde derin bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bununla birlikte Birleşik Krallik finans sistemine ve regülasyonlarına oldukça hakimdir.

Tüm Yazıları

March 2018

İngiltere’de İşletme Kredilerine Erişim

By | March 9th, 2018|Categories: Genel, Tülay Dündar|

Bu kosede Ingiltere’de yerlesik Turk girisimcilerinin ve isletmelerin kredi kaynaklarina erisimi ile ilgili bilgilendirme ve farkindaklik yaratacagiz. Kredi kullaniminda genelde ilk akla gelen high street bankalardir. Halbuki dunyanin en gelismis bir kac finans sisteminden [...]

Open

Close