SEO & Dijital PR

/SEO & Dijital PR
SEO & Dijital PR 2018-06-18T20:41:05+00:00

Murat Buyurgan

1998 yılından buyana dijital pazarlama ve dijital PR konularında Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital pazarlama ajansı hizmetleri sunan Netpoint Digital ve Kurumsalhaberler.com’un kurucu ortağıdır.

2017 yılında Londra’da faaliyetlerine başlayan Netpoint London Ltd, Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermek isteyen girişimcilere ve Türkiye’den Birleşik Krallık pazarına giriş yapmak isteyen şirketlere digital marketing ve PR konusunda hizmetler sunmaktadır.

Bugüne kadar birçok konferans, seminer, workshop ve panelde konuşmacı olarak yer alan Murat Buyurgan ile ilgili haberlere buradan ulaşabilir, kendisine danışmak istediğiniz konular için https://goo.gl/KA6VhJ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netpoint Digital

1998 yılından bu yana farklı sektörlerde birçok markaya dijital pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital İstanbul ve Londra ofislerinde, müşterilerine Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Digital PR, Content Marketing, Performans Reklamcılığı, Sosyal Medya yönetim hizmetleri sunmaktadır.

Netpoint Digital’in hizmet verdiği müşterileri arasında; CarrefourSA, Beko, Avis, Fiat, Webrazzi gibi bir çok önemli marka bulunmaktadır.

Kurumsalhaberler.com

Türkiye’nin lider online görünürlük ve basın bülteni dağıtım şirketi kurumsalhaberler.com 2005 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Şirketlere ve PR Ajanslarına online basın odası servisleri sunan, bu sayede haberlerin görünürlüğünü arttırarak arama motorlarında ön sıralarda çıkabilmek, haber ajanslarına, basın mensuplarına, sosyal medyaya ve iş dünyasına haberlerini duyurmak isteyen 1.000 den fazla kuruluş tarafından kullanılmaktadır.

Kurumsalhaberler.com’un hizmet verdiği müşterileri arasında; Mapfre Sigorta, Sendpulse, Mediamarkt, Sahibinden.com, Sigortam.net gibi bir çok önemli marka bulunmaktadır.

Tüm Yazıları

March 2018

İçerik Pazarlaması (Content Marketing) Nedir?

By | March 4th, 2018|Categories: Murat Buyurgan|Tags: , , , |

Markanızın tanıtımı için en etkili yöntemlerden biri olan İçerik Pazarlaması yani Content Marketing, bir kitleyi çekmek, korumak ve sonuç olarak karlı bir müşteri eylemi elde etmek için yapılan stratejik bir pazarlama yaklaşımıdır. Content Marketing çalışmalarında; [...]

February 2018

SEO Nedir? Bir SEO Ajansı Ne Yapar?

By | February 24th, 2018|Categories: Murat Buyurgan|Tags: , |

SEO kelime açılımı olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Doğru yapılmış bir SEO çalışması ile arama motoru sonuçlarında görünürlük artar. Peki arama motorunda üst sıralarda yer almak neden önemlidir? Web sitesinin [...]

Open

Close