Londra’da Piyano Dersi

/Londra’da Piyano Dersi

Londra'da Piyano Dersi

 Özel ders / Posted 2 weeks ago by Alenaakin / 17 views

Herkese merhaba.

Ilford, Londra’da yaşayan bir piyano öğretmeniyim.

1986 yılında Minsk, Belarus’ta doğdum. Piyano çalmaya 25 yıl önce başladım ve 11 yıllık piyano öğretmenliği deneyimim var.

Eğitim geçmişim: Piyano’ya 6 yaşında kendisi de piyano öğretmeni olan annemden aldığım derslerle başladım. Daha sonra 9 – 16 yaşları arasında müzik okulunda piyano bölümüne devam ettim. 16 -20 yaşları arasında Müzik Koleji Piyano Bölümü’ne devam ettim. Son olarak Pedagoji Üniversitesi Piyano Öğretmenliği Bölümün’den mezun olarak 2009 yılında kariyerime başladım.

Bu süre zarfında Belarus’ta, Rusya’da, Türkiye’de ve ABD’de hem okullarda hem de özel olarak ders verdim. 2020 yılı başından beri Lonra’da yaşıyor ve mesleğime devam ediyorum.

Dersleri Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde yapabiliriz. Yeni kültürler ve yeni öğrenciler tanırken kendi ülkemin müzik eğitimi tekniğini öğrencilerimle buluşturmaktan ve öğrencilerimin başarılarını görmekten her zaman memnuniyet duydum. Öğrencilerimi ABRSM ve Tirinity gibi sınavlara ve konserlere hazırlıyorum. Herkese ve özellikle çocuklara müzikle ilgilenmeyi akıl ve davranış gelişimi açısından şiddetle tavsiye ederim.

Evliyim, 3 yaşında bir oğlum var. Çocukları, müziği ve öğretmenliği çok seviyorum. Dersleri öğrencilerimin evlerinde veriyorum. Dilerseniz ücretsiz deneme dersi yapabiliriz.
Teşekkürler.

By | 2021-04-28T09:35:24+01:00 April 28th, 2021|
Open

Close