Etkinliklerimiz

Home/Etkinliklerimiz
Etkinliklerimiz 2017-11-23T22:29:16+00:00

ŞİNANAY

March 24 @ 8:30 pm - 11:30 pm

Geçmiş Etkinlikler

E-TİCARETE BAŞLIYORUM-Kasım 2017

16 Kasim’da gerçekleştirdiğimiz E-Ticaret’e Başlıyorum Seminerimiz’de Sayın Murat Kahraman’ın müthiş bilgileri ve tecrübesinden faydalanma imkani bulduk. Kendisine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Şinanay-Ekim 2017

Sevgili İlke Humphries’in solistliğinde ve canlı orkestra eşliğinde 14 Ekim’de yine Covent Garden Library Private Members Club’da buluştuk. Sizler Şinanay’ı çok sevdiniz hepinize güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrarlayacağız.

Şinanay -Haziran 2017

Sevgili İlke Humphries ile birlikte Covent Garden Library Private Members Club’da organize ettiğimiz Şinanay’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Talepleriniz üzerine devamını gerçekleştireceğimiz gecemizin bir sonraki tarihini etkinlik takvimimizden takip edebilirsiniz.

Mortgage Semineri

Mayıs ayında Mortgage konusunu uzmanından öğrenmek için biraraya geldik. Ankara Antlaşmasıyla mortgage alabilir miyiz, Residential ve Buy-To-Let Mortgage arasındaki farklar ve daha bir çok sorunun cevabını uzmanımızdan öğrendik.

Muhasebe Semineri

Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz Muhasebe ve Vergilendirme seminerinde yeni çıkan vergi yasaları konusunda bilgilendik ve Limited Şirket ile Sole Trader arasındaki farklari her yönüyle inceleme şansımız oldu.

Ankara Antlaşması Semineri

Şubat ayında yapmış olduğumuz Ankara Antlaşmasıyla ilgili seminerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı katılan herkese teşekkür ederiz. Çok faydalı bilgiler edinmenin yanısıra yanlış bildiğimiz birçok bilginin de doğrusunu öğrenme şansımız oldu.

Open

Close